Перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Фінанси і кредит"

У Київському національному торговельно-економічному університеті 27 лютого 2019 року відбувся перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Фінанси і кредит".

На конкурс надійшло 113 студентських наукових робіт із 67 закладів вищої освіти. У складі галузевої конкурсної комісії ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Фінанси і кредит" працювали 24 науково‑педагогічні працівники з 11 провідних закладів вищої освіти України.

1933
остання редакція 28.02.2019