Засідання студентського психологічного КЛУБУ «SAPGEN»: «Лайфхаки боротьби з життєвими негараздами»

20 березня 2019 року о 15:00 в KNUTE HUB відбудеться засідання студентського психологічного КЛУБУ «SAPGEN» Центру педагогічних та психологічних досліджень за темою «Лайфхаки боротьби з життєвими негараздами».

Наше життя сповнене різноманітних подій. Іноді – вони руйнують наші плани. З’являються труднощі та перешкоди на шляху до здійснення власних мрій. Буває, доводиться з сумом визнавати, що це – просто «поганий день».

Для когось це –  привід засмутитися, хтось реагує злістю, а  інший вважає, що повинен бути стійким аби впоратися із будь-чим.

А які ваші лайфхаки у боротьбі з життєвими негараздами? Можливо, їх ви маєте багато, та тільки не користуєтеся, чи навпаки, навіть, не думали про них.

Заглибитися в питання та знайти свої або відкрити нові для себе лайфхаки у боротьбі з життєвими негараздами, запрошуємо 20 березня 2019 року на черговому засіданні психологічного клубу Центр педагогічних психологічних досліджень.

Зустрічаємось як завжди о 15.00 в KNUTE HUB. Приходьте! Буде цікаво та корисно!

остання редакція 28.02.2019