logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Майстер-клас «Eat.Pray. Love. Run. Work. Repeat.»

Загальна інформація

28 березня 2019 року в KNUTE HUB о 13:30 Центр педагогічних та психологічних досліджень КНТЕУ проводить майстер-клас «Eat.Pray. Love. Run. Work. Repeat.».

Участь у майстер-класі платна. Попередня реєстрація.


Eat. Pray. Love. Run. Work. Repeat.

Прагнення  людини балансу життя – наразі особливо актуальне у сучасному суспільстві. Звідусіль ми чуємо про перспективу пошуку душевної рівноваги, отримання задоволення від праці, навчання, відносин, спілкування, власної реалізації та ще багато іншого. А чи можливо це у реальному ритмі буденності?

 Думаю, кожен чув про гучний  фільм з Джулією Робертс «Їж. Молися. Люби.». Хтось, навіть, читав книгу і взяв на «озброєння» пару прийомів та порад.

А ви вже знаєте, як у власному житті застосувати теорію рівноваги? Як гармонічно поєднати сучасне активне життя і бачення шляху для власного душевного спокою? Бо ж у нас є робота, сім'я, обов'язки. Де дістати той ресурс, щоб охопити важливе і при цьому, відчувати себе сповненим? Як навчитися насправді «Посміхатися печінкою»? І не тільки нею))

Eat. Pray. Love. Run. Work. Repeat – це про варіанти за вибором. Що обираємо, до чого прагнемо, а головне – яким шляхом йти аби сповнити себе та світ радістю бути, жити, любити.

Вартість участі – 50 грн.

Зустрічаємося в KNUTE HUB 13:30 – 15:30

Посилання на реєстрацію:  https://goo.gl/UZKhKP

28.02.2019
42265
286
остання редакція 25.03.2019
42265