logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Марафон "ZAMMLER's LOGISTICS EXPERIENCE for Z-GENERATION" триває!

Загальна інформація

У стінах КНТЕУ відбувся майстер-клас «Транспортна логістика: морський, залізничний та авіаційний транспорт», спікером на якому була Ірина Стельмах, керівник структурного підрозділу ТОВ «ЗАММЛЕР УКРАЇНА» у м. Харків.

Це вже 2-й захід у рамках інтерактивного марафону "ZAMMLER's LOGISTICS EXPERIENCE for Z-GENERATION", ініційованого та організованого у генеральному партнерстві з Київським національним торговельно-економічним університетом провідним логістичним провайдером України ZAMMLER GROUP.

На початку майстер-класу 28 лютого 2019 року перший проректор КНТЕУ Наталія Володимирівна Притульська відзначила значимість даного проекту для студентів і висловила подяку організаторам - фахівцям ТОВ «ЗАММЛЕР УКРАЇНА», зокрема менеджеру з розвитку та керівнику проекту "ZAMMLER's LOGISTICS EXPERIENCE for Z-GENERATION" Ларисі Мельничук.

Під час майстер-класу Ірина Стельмах розповіла про тонкощі організації доставки вантажів морським, повітряним та залізничним транспортом. Студенти мали змогу дізнатись про технології здійснення мультимодальних міжнародних перевезень, про основних учасників цих операцій та напрями їх взаємодії, а також про специфіку їх експедиторського забезпечення. Слухачі майстер-класу познайомились із новою для них термінологією, наприклад, хто такі сюрвеєри, що таке демередж, та багато іншого.

Наприкінці майстер-класу студенти вже традиційно склали тест, підготовлений фахівцями ZAMMLER GROUP.

Шановні студенти, долучайтесь, реєструйтесь, будьте активними! Пам’ятайте, що результати участі в кожному заході марафону можуть стати ключем до приємних сюрпризів від організаторів!!! Це неймовірна нагода для кожного з Вас!

28.02.2019
42265
360
остання редакція 04.03.2019
Vega