Лист-подяка на ім'я ректора А. А. Мазаракі від майбутніх вступників - учнів гiмназiї № 136 м. Києва

У листі висловлюється подяка за сприяння в проведенні профорiєнтацiйного заходу «Студент на один день (аналог європейського заходу "День тiнi")» для учнiв 10-11 класiв гiмназiї № 136 м. Києва.

Захід полягав у тому, щоб учень побував на робочому мiсцi студента, став його «професiйною тiнню», протягом означеного робочого часу «занурився» в професiю, змiг спостерiгати за роботою студента, розпитати його про знання, умiння i навички, необхiднi для виконання конкретної роботи, побачити процес виконання ним навчальних обов'язкiв i, за нагоди, взяти участь у процесi навчання.

Дякуємо юним гостям за високу оцінку та запрошуємо до лав студентства КНТЕУ!

остання редакція 04.03.2019
Vega