Перемога КНТЕУ на обласному етапі Студентської баскетбольної ліги України

У Києві завершився обласний етап Студентської баскетбольної ліги України Таскомбанк. У змаганнях взяли участь 14 чоловічих збірних команд університетів.

Перший етап пройшов у двох групах по 7 команд за груповою системою, а в другому етапі відбулися матчі плей-оф.

Усього проведено більше 60 ігор у 6 спортзалах, у яких брало участь 210 студентів-спортсменів. Фінальні місця розподілилися таким чином:

• I - КНТЕУ;
  • II - КПІ;
  • III - НУФВСУ.

Переможцем стала команда КНТЕУ, яка здолала у вирішальному матчі суперників із команди КПІ – "73:51".

Команди КНТЕУ та КПІ продовжать боротьбу на зональних змаганнях – дивізіон Центр. Поєдинки проходитимуть з 10 по 14 березня в залі СК КПІ. Підтримайте збірну!

КНТЕУ представили:

• Гопкало Олександр (ФЕМП – 2м курс 1 група);
  • Шевченко Сергій (ФФБС – 2м 6 група);
  • Кушманців Генадій (ФТМ – 1м 8 група);
  • Ханча Микита (ФЕМП – 1м курс 4 група);
  • Назарин Денис (ФМТП - 2м 11 група);
  • Заєць Ілля ФМТП – (1 курс 17 група);
  • Швець Ярослав (ФМТП – 2 курс 11 група);
  • Сидорук Олександр (ФТМ – 1 курс 12 група);
  • Ковальчук Іван (ФМТП – 1 курс 9 група);
  • Пошабля Андрій (ФТМ – 1 курс 18 група);
  • Куриленко Владислав (ФЕМП – 1м курс 4 група);
  • Болдирьов Микита (ФМТП – 2 курс 3м (випускник));
  • Рач Валерій (ФОАІС – 1 курс 1 група);
  • Шестюк Богдан (ФМТП – 1 курс 3 група).

Отже, вітаємо наших переможців та їх наставника старшого викладача кафедри фізичної культури Єльцова Дениса Сергійовича та бажаємо перемог і надалі!

03.03.2019
остання редакція 04.03.2019