Півфінал шостого сезону «Ліги КВН КНТЕУ за Кубок Ректора»

У КНТЕУ в перший день весни - 1 березня 2019 року відбувся півфінал шостого сезону «Ліги КВН КНТЕУ за Кубок Ректора»!

За прохід до фіналу змагались сім команд. Тема сезону творча - «Мистецтво», а саме цієї гри - «Кіно».
У кожної команди було своє завдання щодо фільму на різні тематики.

1. «Збірна торгового» (ВТЕІ) - фільм «Побіг із Шоушенка»;
  2. «Люди» (ФОАІС, ФРГТБ)  - фільм «Армагедон»;
  3. «Это» (ФЕМП) - фільм «Воно»;
  4. «С краешку» (ФРГТБ) – фільм «Леон»;
  5.  «Тоталіс» (ФТМ) - фільм «У джазі тільки дівчата»;
  6. «В лісі є зелена хата»  (ФФБС) - фільм «Форест Гамп»;
  7. «37,7» (ФФБС, ФТМ) - фільм «Бійцівський клуб».

Гру оцінювало зіркове журі:

1. Юрій Шевчик – автор та актор команди «Югославский диван», автор гумористичних проектів України.
  2. Святослав Марченко   сценарист, автор студії «Мамахохотала» на «ICTV», кіноактор та кіносценарист, стендап-комік, резидент «Ukrainian Stand-Up Agency».
  3. Сергій Степанисько – автор та актор команди «Летний вечер» «Ліга Сміху», стендап-комік, резидент «Ukrainian Stand-Up Agency».
  4. Сергій Сіньога – учасник проектів «Ліга Сміху» та «Розсміши коміка» на телеканалі «1+1», актор гумористичного імпровізаційного шоу «ТиШОу».
  5. Руслан Фондера –  голова журі, директор КМЦ КНТЕУ.

Список команд, що пройшли до фіналу:

1. «37,7» (ФФБС, ФТМ);
  2. «В лісі є зелена хата, там зимують ведмежата, а найменший вереда, своїй мамі набрида» (ФФБС);
  3. «Збірна торгового» (ВТЕІ);
  4. «Люди» (ФОАІС, ФРГТБ);
  5. «С краешку» (ФРГТБ).

На жаль, команди «Тоталіс» (ФТМ) та «Это» (ФЕМП) не потрапили до фіналу. Бажаємо їм творчого успіху!

Дякуємо всім командам і до зустрічі на іграх «Ліги КВН КНТЕУ за Кубок Ректора»!

Жорноклей Іван – керівник ліги

остання редакція 04.03.2019