logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Студенти ФМТП КНТЕУ відвідали Конституційний Суд України

Загальна інформація

Студенти Київського національного торговельно-економічного університету факультету міжнародної торгівлі та права за сприянням ГО ''Фонд співпраці суспільства, бізнесу та влади'' 1 березня 2019 року відвідали з екскурсією Конституційний Суд України.

Студентам представили всі аспекти внутрішнього життя одного з найважливіших центрів правового життя України.

У музейній експозиції Конституційного Суду була проведена лекція з порядку роботи, його історії від прийняття законопроекту до сучасного функціонування суду. Також були показані  унікальні подарунки від конституційних суддів інших держав. Наступним етапом в екскурсії стала бібліотека Конституційного Суду України, у якій зберігаються дивовижні історичні книги, видання та подаровані конституції інших країн.

В архіві Конституційного Суду України студенти отримали корисну інформацію про користування архівом будь-якого суду та формат, у якому зберігаються судові рішення.

Також молодь мала змогу побувати в залах, де розглядаються справи та проходять прес-конференції.

Студенти Київського національного торговельно-економічного університету факультету міжнародної торгівлі та права щиро дякують ГО ''Фонд співпраці суспільства, бізнесу та влади'' та працівникам Конституційного Суду України за цікаву й інформативну екскурсію та сподіваються на плідну співпрацю й надалі.

01.03.2019
42265
328
остання редакція 04.03.2019
Vega