Бізнес-кейси від представників міжнародної готельної мережі

Представники всесвітньовідомої міжнародної готельної мережі «Hyatt Regency» 1 березня 2019 року провели запланований бізнес-тренінг зі студентами, які навчаються за освітніми програмами «Готельний і ресторанний менеджмент», «Готельно-ресторанна справа».

Менеджери з персоналу готелю «Hyatt Regency Kyiv» Марія Шпиченко та Альона Шатило представили бізнес-ситуації на теми:

• «Кар'єра в міжнародній корпорації: вимоги, компетентності персоналу, можливості розвитку»;
  • «Discover World of Hyatt»;
  • «See What's New».

Спілкування спікерів зі студентами відбувалося у форматі дискусії та викликало інтерес і бурхливі позитивні емоції у студентської аудиторії.

Налаштованість на конструктивний діалог дала можливість всім учасникам активно висловлювати свою думку, ставити  та обговорювати актуальні питання.

Зустріч виявилася плідною та отримала найкращі відгуки від  студентів та представників готелю «Hyatt Regency Kyiv», які були приємно вражені високим інтелектуальним рівнем студентів КНТЕУ.

Кафедра готельно-ресторанного бізнесу висловлює подяку Шпиченко Марії та Шатило Альоні за відкритість, можливість зустрічі та плідну дискусію. Впевнені у подальшій ефективній співпраці.

остання редакція 04.03.2019
Vega