Кафедра готельно-ресторанного бізнесу продовжує флешмоб «Від КНТЕУ до школи»

Викладачі готельно-ресторанного бізнесу КНТЕУ з 27 лютого по 1 березня 2019 року провели виїзні дні гостинності.

Старший викладач кафедри Тетяна Михайлівна Ткачук побувала в ліцеї № 293, загальноосвітній школі №294, гімназії №283, яка входить до рейтингу Топ-100 найкращих шкіл м. Києва; к.е.н., доц. Бовш Л. А. та к.е.н., доц. Компанець К. А. відвідали  спеціалізовану школу № 239.

Учнів ознайомили з умовами вступу до КНТЕУ, переліком спеціальностей, здобутками і досягненнями студентської молоді, можливостями особистого розвитку під час навчання в КНТЕУ.

Випускники школи із зацікавленням прослухали інформацію, активно ставили запитання про особливості навчання в КНТЕУ.

Сподіваємося на співпрацю й надалі та запрошуємо випускників приєднатися до родини КНТЕУ!

остання редакція 04.03.2019
Vega