Виїзні заняття на базі Київського міжнародного меблевого форуму

Студенти ІІІ курсу факультету торгівлі та маркетингу КНТЕУ разом з асистентом кафедри товарознавства та митної справи Демченко Валентиною Олександрівною протягом 27 лютого - 01 березня 2019 року відвідали виїзні заняття з дисципліни «Товарознавство. Непродовольчі товари». Заняття проходили на базі Київського міжнародного меблевого форуму (KIFF-2019) у Міжнародному виставковому центрі.

Київський міжнародний меблевий форум (KIFF-2019) – міжнародна виставка меблів, а також предметів інтер’єру та екстер’єру, один з основних індикаторів стану і розвитку меблевої індустрії. На виставці була представлена продукція близько 700 брендів, окрім того студенти ознайомилися з асортиментом товарів, які були присутні на Київському міжнародному меблевому форумі (KIFF-2019) та новітніми розробками провідних меблевих виробників. Також студенти факультету торгівлі та маркетингу КНТЕУ відвідали низку майстер-класів, тренінгів та семінарів з метою підвищення практичних навичок у галузі товарознавства меблевих товарів.

остання редакція 06.03.2019
Vega