logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Воркшоп компанії "Mars Ukraine"

Загальна інформація

«Бути хранителем і навігатором майбутнього» – місія фінансистів, про що дізнались майбутні фахівці 4 березня 2019 року на воркшопі компанії "Mars Ukraine".

На початку зустрічі Ірина Складанна, LDP People & Organization "Mars Ukraine", розповіла студентам про те, що в Україні стартувала міжнародна програма кар’єрного старту для майбутніх лідерів "Mars Leadership Experience". Це трирічна програма розвитку майбутніх лідерів, яка передбачає роботу в трьох різних країнах, у різних відділах та над різними проектами.

Спікер запросила всіх охочих долучитись до цього проекту зареєструватися за посиланням.

«Чи є фінанси на Марсі?» – тема презентації Sales Finance Senior Analyst "Mars Ukraine" Ірини Добровольської. Ірина є випускницею програми "Mars Leadership Development Program". За три роки на програмі мала різні позиції у відділах продажів та фінансів. Лідирувала глобальні проекти з покращення фінансових процесів у компанії. У своїй нинішній ролі вона працює над підвищенням якості інвестицій у трейд для максимізації росту та підвищення прибутковості організації.

На воркшопі ментор розповіла про фінанси в "Mars": у чому особливості роботи у фінансовому відділі міжнародної компанії та що чекатиме на студентів, які в майбутньому захочуть приєднатися до фінансової команди "Mars".

Інформація від стейкхолдерів жваво обговорювалася студентами, вони ставили багато запитань спікерам щодо майбутньої професійної діяльності. Родзинкою зустрічі, що спонукало до невимушеної атмосфери, була міні-вікторина для студентів з призами-солодощами від "Mars".

04.03.2019
42265
375
остання редакція 04.03.2019
Vega