Виїзне заняття з дисципліни «Експертиза алкогольних напоїв»

За сприянням кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю КНТЕУ для студентів 2 курсу 9 групи факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу в рамках програми дисципліни «Експертиза алкогольних напоїв» 4 березня 2019 року було проведено виїзне заняття в спеціалізованому магазині з реалізації алкогольних напоїв.

Студенти мали можливість ознайомитись з асортиментом алкогольних напоїв вітчизняних та зарубіжних брендів та товаросупровідними документами, які підтверджують їх якість та безпечність. Під керівництвом зав. кафедри  Белінської С.О. встановили особливості маркування продукції, ознайомились із засобами захисту алкогольних напоїв від підробки, визначили критерії ідентифікації походження алкогольних напоїв.

Висловлюємо щиру вдячність керівництву закладу торгівлі за сприяння у практичній підготовці фахівців!

остання редакція 06.03.2019
Vega