logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Міжнародний жіночий день 8 березня в КНТЕУ

Загальна інформація

З нагоди Міжнародного жіночого дня в КНТЕУ відбувся урочистий концерт, на якому мужня половина студентства і співробітників вітали своїх жінок-колег гумористичними, чуттєвими, романтичними номерами.

Від імені головного чоловіка університету - ректора Анатолія Антоновича Мазаракі словами, сповненими глибокої поваги й любові, до жіноцтва КНТЕУ звернувся проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Валерій Миколайович Сай та нагородив почесними грамотами прекрасну половину університету.

Традиційно з нагоди свята 8 Березня почесні грамоти за сумлінну працю та листи-подяки отримали більше 100 викладачів та співробітниць університету.

Голова Профспілки працівників і студентів КНТЕУ Сергій Іванович Бай приєднався до привітань та вже традиційно оголосив переможницю щорічного конкурсу серед жіноцтва «Фото-Красуня КНТЕУ-2019», нею стала Воробей Юлія, яка зачарувала журі образом справжньої української автентичної краси.

На святі відбулося підбиття підсумків студентського конкурсу "Міс та Містер Фото КНТЕУ", організованого РСС КНТЕУ. Голосування відбувалося прозоро, а голос кожного був унікальним. Результати такі:

  • Міс фото – Чепель Ольга,
  • Містер фото – Герасименко Ярослав,
  • Віце-міс – Сержанова Вікторія,
  • Віце-містер – Гаврилюк Тарас,
  • Кращою фото-парою стали Герасименко Ярослав та Мансурова Альона, що представляли на фото загадкову Індію.

Вітаємо всіх учасників з перемогою! Нехай у кожного буде більше цієї весни!

За сприянням Профкому також була проведена святкова лотерея, головний приз якої отримала декан ФРГТБ Надія Іванівна Ведмідь.

Концертна програма заходу подарувала по-справжньому піднесений і запальний настрій. Кожен відчув подих весни. 

Натхнення вам, дорогі жінки, любові та процвітання!

06.03.2019
42265
1384
остання редакція 15.03.2019
42265