На факультеті міжнародної торгівлі та права КНТЕУ 6-7 березня 2019 року відбувалася ІІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Геоекономічні та політико-правові виклики структурній перебудові міжнародних зв'язків України».

7 березня 2019 року відбулося урочисте закриття ІІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції  «Геоекономічні та політико-правові виклики структурній перебудові міжнародних зв’язків України». На пленарному засіданні були підведені підсумки. Найкращі доповіді студентів відзначені дипломами.

Список переможців

Учасників конференції привітали:

• доктор економічних наук, професор, проректор з наукової роботи С. В. Мельниченко
  • кандидат юридичних наук, доцент, декан факультету міжнародної торгівлі та права П. М. Пальчук

У конференції взяли участь понад 200 студентів з 14 навчальних закладів України, серед яких 12 університетів та інститутів, 1 коледж, 1 ліцей. Загалом для обговорення подано 213 доповідей.

На пленарному засіданні були розглянуті дискусійні питання: державної підтримки національного бізнесу, реформування енергетичного ринку, міжнародного іміджу країни, торговельних спорів у рамках СОТ, виконання рішень міжнародних судів, національної правової системи.

Для розгляду питань конференції була організована робота 8 дискусійних платформ, для роботи яких були запрошені фахівці-практики:

• Зубок Микола Іванович, к. віськ. н., проф., відомий науковець, практик,  фахівець із безпекознавства.
  • Чеханюк Павло Юрійович, начальник першого територіального відділу поліції Солом'янського райуправління поліції м. Києва, випускник першого набору програми «Лицарі честі» Київської школи економіки разом з ІСІТАР.

Дякуємо за участь!

Бажаємо подальших звершень!