Шаховий турнір у студмістечку

У студмістечку КНТЕУ «проводжали зиму» шаховим турніром. 28 лютого 2019 року у напруженій боротьбі зійшлися 5 команд. За результатами гри місця розподілилися таким  чином:

• І місце – гуртожиток №3,
  • ІІ місце – гуртожиток №4,
  • ІІІ місце - гуртожиток №2,
  • ІVмісце – гуртожиток №6,
  • V місце – гуртожиток №1.

Також хочемо відзначити переможців в індивідуальній першості. «Золото» здобув Снігур О. В. (ФФБС 1 курс гуртожиток №4). «Срібло» виборов Назаренко Д. М. (ФОАІС 1М курс гуртожиток №3). «Бронзу» отримав Дерев’янко С. В. (ФМТП 4 курс 10 група гуртожиток №3).

Вітаємо усіх переможців та дякуємо командам за чудову цікаву гру.

Мирослава Мельник
ФТМ 4-10