Новий кулінарний простір "Rest.Art.Kitchen" КНТЕУ

Новий кулінарний простір КНТЕУ "Rest.Art.Kitchen" 7 березня 2019 року гостинно відкрив двері для всіх охочих відвідати майстер-клас піцайоли Олександра Пастернака.

Переможець (призер) Всеукраїнського конкурсу мистецтва приготування піци-2018 у номінації "Фрістайл" дивував технікою,  майстерно приготував ароматну та неймовірно смачну піцу "по-Гавайськи", всім відому "Маргариту" та оригінальну "Сициліанну".

Відкриття відбулося за участю проректора з науково-педагогічної роботи Світлани Леонідівни Шаповал, представників адміністрації та ради студентського самоврядування КНТЕУ.

Гостей частували млинцями з різними начинками, домашньою випічкою, лимонним кексом та іншими традиційними кондитерськими виробами НВО КНТЕУ.

Команда "Rest.Art.Kitchen" гостинно й дружньо вітала перших гостей простору, якими стали і місцеві жителі.

Новий кулінарний простір на Радунській, 20 радуватиме всіх гурманів свіженькою випічкою щодня.

"Rest.Art.Kitchen" дякує всім, хто долучився до відкриття й організації роботи в переддень свята.

Чекаємо на частування!

остання редакція 11.03.2019