II Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Наука XXI століття: виклики сьогодення»

16 травня 2019 року кафедра сучасних європейських мов факультету міжнародної торгівлі та права Київського національного торговельно-економічного університету проводить студентську науково-практичну конференцію «Наука XXI століття: виклики сьогодення».

Programme

Початок пленарного засідання о 10:00 (актовий зал, корпус Д ).

Мова конференції: англійська, німецька, польська, французька

Учасникам до 1 травня 2019 року надіслати підготовлені матеріали на електрону пошту ksem.konf2019@gmail.com та зареєструватися за посиланням.

2048
остання редакція 14.05.2019