ФЕМП зігріває!

Факультет економіки менеджменту та психології КНТЕУ 7 березня 2019 року вже вдруге влаштував акцію "fempзігріває", цього разу присвячену найпрекраснішому весняному святу - 8 Березня.

З самого ранку студенти роздавали смачний, зігріваючий чай на будь-який смак: чорний, зелений та з усілякими ягодами. Також були запропоновані різноманітні смаколики та випічка власного виробництва — кекси, пироги та печиво. А саме для дівчат були приготовані невеликі подаруночки! Разом із квітами студентки отримали цукерки та привітальні листівки.

Усі гроші, що були зібрані, будуть передані факультетом до дитячого будинку!

ФЕМП вітає чарівну половину нашого університету з чудовим святом весни та бажає їм квітнути так гарно, як і прекрасні тюльпани!

остання редакція 11.03.2019
Vega