logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Щоденник ХІ Консумерського фестивалю: акція Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством «Я купую справжнє! Я не купую підробок!»

Загальна інформація

«Я купую справжнє! Я не купую підробок!» - під такими гаслами пройшла зустріч представників Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством зі студентами та працівниками КНТЕУ в рамках відзначення Всесвітнього дня прав споживачів, організована за сприянням кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права.

Голова комісії з питань інтелектуальної власності та недобросовісної конкуренції ІСС Ukraine, координатор з підтримки громадських проектів Українського альянсу з питань боротьби з підробками та піратством Вероніка Березанська та юристи ППФ «Пахаренко і Партнери» Безкоровайна Олена, Кірік Анна, Севостьянова Лариса презентували просвітницьку акцію «Я купую справжнє! Я не купую підробок!», присвячену актуальним питанням реалізації та захисту прав інтелектуальної власності.

Участь в акції взяли понад 300 осіб, серед яких студенти, викладачі та гості КНТЕУ. Усі учасники отримали можливість не тільки збагатити свої знання і поспілкуватися з провідними юристами-практиками, а й оглянули експозицію підробок виїзного музею Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством.

КНТЕУ висловлює вдячність за співпрацю Вероніці Березанській та Севостьяновій Ларисі!

11.03.2019
42265
316
остання редакція 13.03.2019
Vega