logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Щоденник ХІ Консумерського фестивалю: у КНТЕУ студенти об’єднали свої зусилля для визначення та реалізації своїх споживацьких прав

Загальна інформація

У рамках ХІ Консумерського фестивалю «Час діяти!», який цього року проходить в КНТЕУ під гаслом Consumers International «Цифровий світ: СМАРТ-товари, яким довіряють», викладачами кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права к.ю.н., доц. Микитенко Л. А. та ст. викладачем Коренюк О. О. було проведено пізнавальний квест «SMART-СПОЖИВАЧУ, БУДЬ ПИЛЬНИМ! ПРОДАВЦЮ, БУДЬ ПРАВОСВІДОМИМ!». Дві команди студентів-правників протягом вирішення цікавих і захопливих завдань довели, що знають свої права та вміють їх відстоювати!

Студенти продемонстрували не лише обізнаність у теоретичних питаннях, а й змогли практично застосувати свої знання, проходячи всі етапи квесту. Особливо запам’ятався учасникам процес визначення разом із представниками музею підробок Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством оригінальної продукції серед фальсифікованої.

11.03.2019
42265
499
остання редакція 13.03.2019
Vega