Професор КНТЕУ Караваєв Т. А. у прямому ефірі на ТРК «Київ» радив як вибирати фарби

Професор кафедри товарознавства та митної справи КНТЕУ Караваєв Тарас Анатолійович 12 березня 2019 року в прямому ефірі на ТРК «Київ» взяв участь у програмі «День у мегаполісі».

Перед телеаудиторією Караваєв Т. А. виступив з професійними порадами для споживачів щодо вибору якісних і безпечних фарб для оздоблення інтер’єрів. Програма мала також просвітницький характер і була присвячена Всесвітньому дню прав споживачів, заходи до святкування якого проходять цими днями в КНТЕУ в рамках ХІ Консумерського фестивалю «Час діяти!».

Після перегляду запису телепрограми з перших вуст ви зможете отримати відповіді на такі основні запитання:

• Які бувають фарби і як обрати якісну і безпечну фарбу? На що передусім звертати увагу?
  • Чи є зависока ціна гарантією якості фарб?
  • Яке маркування має бути обов'язково на упаковці, що на ньому має бути вказано?
  • Які основні показники якості фарб?
  • За якими критеріями можна відрізнити якісну фарбу від неякісної? Це може бути: запах, консистенція, колір? Чи це мають бути якісь об’єктивні критерії?

Як зрозуміти, що та чи інша фарба буде триматися на поверхні довго і не змінить колір навіть після потрапляння на неї сонячних променів.

• Чи всі фарби прості в нанесенні? Які найбільш зручні для нанесення фарби?
  • Як вибрати фарбу за стійкістю до вологого стирання?
  • Як щодо терміну придатності? Чи існують особливі умови зберігання фарб?
  • Чи можна використовувати її після того як термін вийшов?
  • Чи відрізняється за якістю фарби українських виробників від іноземних?
  • Безпечність фарб і їх вплив на самопочуття і здоров’я людини.
  • Які компоненти фарби найбільш небезпечні?
  • Чи можуть бути фарби токсичними?

остання редакція 02.06.2020
Vega