У КНТЕУ почав діяти English Speaking Club

Уперше у стінах КНТЕУ почав діяти English Speaking club з ініціативи та під керівництвом сектору Центру розвитку кар‘єри РСС ФМТП.

До участі долучилися студенти зі всіх факультетів університету. Учасники змогли поспілкуватися англійською мовою в невимушеній атмосфері, набути нових знать та за допомогою інтерактивного спілкування подолати мовленнєві бар‘єри.

Зустрічі будуть проводитись кожного тижня, аби покращити рівень англійської мови всіх охочих студентів КНТЕУ. За детальною інформацією звертатися до РСС ФМТП.

остання редакція 14.03.2019
Vega