XVII Чемпіонат КНТЕУ з гри «Що? Де? Коли?»: у КНТЕУ визначили найрозумніших

Завершився XVII чемпіонат КНТЕУ з гри «Що? Де? Коли?» за участю найсильніших команд університету, серед яких були як «ветерани» інтелектуального руху, так і новачки. Втім, всі учасники виявили неабияку жагу до перемоги та високий рівень ерудиції.

Автором, редактором та ведучим турніру, як завжди, став доцент кафедри туризму та рекреації Хлопяк Сергій Васильович, який спонукав гравців витягти з глибин підсвідомості інколи неочікувані для них самих знання з економіки, географії, історії, математики, літератури, мистецтва, спорту. Ну і, звичайно, виявити справжній командний дух, без якого на перемогу годі і сподіватися.

У підсумку призові місця та нагороди чемпіонату, що відбувся 13 березня 2019 року, вибороли:

I місце – команда «UV» (збірна команда факультетів ФОАІС, ФРГТБ, ФМТП та ФЕМП) у складі:

1. Баєв Роман (ФОАІС, 4 курс, 1 група) - капітан
  2. Швайцер Вероніка (ФРГТБ, 3 курс, 8 група)
  3. Лопуга Владислав (ФОАІС, 2 курс, 9 група)
  4. Левадна Віталія (ФМТП, 3 курс, 5 група)
  5. Масловський Олександр (ФЕМП, 1 курс, 16 група)
  6. Анатоліті Сніжана (ФМТП, 2 курс, 4 група)

II місце – команда «Руки, ножиці та мізки» (ФТМ) у складі:

1. Мищик Ольга (2 курс, 15 група) - капітан
  2. Цисар Олена (1 курс, 18 група)
  3. Проценко Дмитро (1 курс, 9 група)
  4. Талько Ангеліна (2 курс, 16 група)
  5. Башинська Анна (1 курс, 1 група)
  6. Богут Юлія (1 курс, 9 група)

III місце – команда «Лука Пачолі» (ФОАІС) у складі:

1. Стецюк Євгеній (2 курс, 2 група) - капітан
  2. Орлов Олександр (1 курс, 2 група)
  3. Музика Артем (1 курс, 2 група)
  4. Малейко Людмила (1 курс, 2 група)
  5. Пачолі Тетяна (1 курс, 2 група)
  6. Марченко Тетяна (2 курс, 2 група)

Усі команди-учасниці отримали Подяки від оргкомітету, а призери – Дипломи, цінні подарунки та разом з ними – право змагатися у фінальному турнірі з «Брейн-рингу», що відбудеться 10 квітня за участю команд відокремлених структурних підрозділів КНТЕУ.

Вітаємо переможців та чекаємо на наступних змаганнях!

Найближче – 2-й етап Студентської ліги м. Києва з «Що? Де? Коли?», проведення якого заплановане на 22 березня. Збирайте команду і приходьте! Чекаємо на вас! Заявки приймаються за адресою: hlopiak@i.ua (Хлопяк Сергій Васильович).

остання редакція 14.03.2019
Vega