logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Щоденник ХІ Консумерського фестивалю: лекція начальника відділу ринків зв’язку та телекомунікацій АМКУ Карп’юк О. П.

Загальна інформація

У рамках ХІ Консумерського фестивалю «Час діяти!», за підтримки кафедри економічної теорії та конкурентної політики КНТЕУ, а також РСС ФЕМП, університет відвідала випускниця КНТЕУ 2011 р., начальник відділу ринків зв’язку та телекомунікацій Департаменту досліджень і розслідувань невиробничої сфери Антимонопольного комітету України, кандидат економічних наук Карп’юк Ольга Петрівна, виступивши перед студентами з лекцією «Конкурентне середовище на ринку послуг мобільного зв'язку: стан, проблеми та перспективи».

У добу стрімкого розвитку інформаційно-комунікаційних технологій саме молодь є найбільш активним споживачем широкого спектру найрізноманітніших послуг, які надають мобільні оператори, телекомунікаційні компанії, провайдери мережі Інтернет та інші суб’єкти цієї сфери, що визначає поступ цифрової економіки та формування smart-суспільства. Ольга Петрівна доступною мовою змогла розповісти про складні процеси, які відбуваються як на українському ринку, так і в межах глобального простору. Наприкінці виступу студенти отримали змістовні відповіді на всі питання, які пов’язані з цією складною, однак вкрай важливою для кожного з нас сферою.

Alma Mater пишається своїми випускниками, професійна діяльність яких визначає реалії нашого щоденного життя, робить його більш зручним та комфортним.

14.03.2019
42265
338
остання редакція 18.03.2019
Vega