logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Щоденник ХІ Консумерського фестивалю: відкрита лекція директора, управляючого партнера туристичного оператора «TPG» Олени Бойко

Загальна інформація

У рамках ХІ Консумерського фестивалю «Час діяти!» з ініціативи кафедри туризму та рекреації КНТЕУ 13 березня 2019 року було проведено відкриту лекцію директора, управляючого партнера національного туристичного оператора «Travel Professional Group» Бойко Олени Валеріївни на тему «Особливості туроператорської діяльності з організації закордонних туристичних подорожей».

На зустрічі були присутні студенти 1-4 курсів спеціальностей 242 «Туризм» та 073 «Менеджмент» (спеціалізація «Туристичний менеджмент»), завідувач кафедри туризму та рекреації проф. Ткаченко Т. І., заступник декана з виховної роботи доц. Жученко В. Г., викладачі кафедри проф. Роскладка Н. О. та доц. Забалдіна Ю. Б. 

У своїй змістовній доповіді лектор висвітлив низку питань щодо особливостей туроператорської діяльності з організації закордонних туристичних подорожей на прикладі Чехії та Мальти. Особливу увагу приділено аспектам безпеки подорожі: фінансовим, зокрема під час самостійного бронювання місць у готелях і на транспорті; життя і здоров’я; екології, якості та повноти надання послуг у турпакеті, дотримання умов договору між туристом та турфірмою.

Студенти та викладачі кафедри туризму та рекреації подякували пані Олені за змістовну та корисну лекцію, побажали успіхів у реалізації туристичних проектів.

13.03.2019
42265
270
остання редакція 19.03.2019
42265