Профорієнтаційна робота кафедри журналістики та реклами КНТЕУ

Кафедра журналістики та реклами КНТЕУ провела профорієнтаційну роботу з нагоди ХІ Консумерського фестивалю у школі 191 з поглибленим вивченням іноземної мови та у школі  202  з поглибленим вивченням природничо-математичних наук.

Викладачі кафедри 13 березня 2019 року довели до учнів необхідність знати свої права, відстоювати їх, прочитати Закон України  «Про захист прав споживачів» і користуватися основними положеннями в повсякденному житті.

Ознайомили з програмою заходів КНТЕУ до Всесвітнього дня прав споживачів та запросили на інтерактивні майстер-класи для школярів "Український споживач - європейський споживач!".

остання редакція 18.03.2019
Vega