logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

День гостинності на кафедрі маркетингу

Загальна інформація

Кафедра маркетингу з нагоди святкування Дня факультету торгівлі та маркетингу 14 березня 2019 року запросила до КНТЕУ школярів 11-А та 11-Б класів ЗОШ № 210 м. Києва. Організаторами дня гостинності стали професори Яцишина Лариса Карпівна та Лабурцева Олена Іванівна.

Для школярів проведено екскурсію, під час якої вони ознайомилися з матеріально-технічною базою університету, оглянули сучасні навчальні аудиторії корпусів А, Б та В, відвідали бібліотеку, коворкінг KNUTE HUB, завітали до кафетеріїв, оглянули територію університетського кампусу. З особливою зацікавленістю дівчата та хлопці вислухали розповідь викладачів про особливості навчання за спеціальністю «Маркетинг» та про перспективи працевлаштування в бізнесі за даною спеціальністю.

Школярі відвідали Центр профорієнтаційної роботи, де переглянули відеоролики про КНТЕУ та прослухали інформацію про перелік спеціальностей та спеціалізацій, що пропонує університет, а також ретельно ознайомилися з умовами вступу. Представник Центру відповіла на численні питання присутніх та запропонувала їм різноманітні інформаційні матеріали.

Після екскурсії гості із задоволенням приєдналися до глядачів концерту з нагоди святкування Дня факультету торгівлі та маркетингу, де мали чудову нагоду відчути себе причетними до яскравого студентського життя університету. Захоплення та позитивні враження школярів подають надію, що через кілька місяців вони повернуться до КНТЕУ вже як абітурієнти. Університет з радістю очікує на них!

14.03.2019
42265
293
остання редакція 18.03.2019
Vega