Засідання круглого столу англійською мовою «Особистісний розвиток фахівця як основний фактор конкурентоспроможності»

У КНТЕУ проведено засідання круглого столу англійською мовою на тему «Особистісний розвиток фахівця як основний фактор конкурентоспроможності». До участі в засіданні 14 березня  2019 року були запрошені студенти всіх факультетів університету. У заході взяли участь 46 студентів.

Метою роботи круглого столу було конструктивне обговорення ролі особистісного розвитку фахівця в інтеграційних процесах в економічній, виробничій та інших сферах життєдіяльності соціуму.

Усвідомлюючи значення тематики круглого столу та підбиваючи його результати, учасники дійшли таких висновків:

1. В умовах глобалізації світової економіки особистісний розвиток фахівця є одним із найвагоміших чинників ефективної роботи організацій в умовах конкурентного середовища.

2. Розвиток фахівців повинен базуватися на гармонійному поєднанні особистісних, професійних, соціальних, моральних й інших якостях людини.

3. Рівень іншомовної комунікативної компетентності та відповідної комунікативної поведінки випускників університету повинен відповідати міжнародним стандартам освіти, що дозволить ефективно співпрацювати в багатонаціональному і полікультурному світовому просторі.

Круглий стіл проходив в атмосфері взаєморозуміння, поваги та співробітництва. Більшість студентів змогли зацікавити аудиторію своїми виступами та отримали численні запитання.

Найбільш вагомий внесок зробили такі студенти:

1. Зайдель Вікторія ФРГТБ 1-8 (викладач Кохан О. М.),
  2. Калюш Лариса ФМТП 3-3 (викладач Розум А. П.),
  3. Кваша Микита ФМТП 4-13 (викладач Розум А. П.),
  4. Кириленко Валерія ФРГТБ 3-2 (викладач Богатирьова К. В.),
  5. Клименко Карина ФМТП 2-23 (викладач Гуща Г. В.),
  6. Кокошко Віолета ФМТП 3-19 (викладач Ювковецька Ю. О.),
  7. Мартишко Анастасія ФМТП 2-23 (викладач Гуща Г. В.),
  8. Мохнюк Вікторія ФТМ 3-2 (викладач Сошко О. Г.),
  9. Мохнюк Марія ФТМ 3-2 (викладач Сошко О. Г.),
  10. Ніколаєнко Олександра ФТМ 2-17 (викладач Розум А. П.),
  11. Рава Іра ФМТП 3-6 (викладач Бербенець Л. І.),
  12. Юхіменко Кирил ФМТП 1-3 (викладач Кохан О. М.).

Дякуємо всім учасникам!

Бажаємо успіхів і подальших звершень!

З повагою - кафедра іноземної філології та перекладу.

остання редакція 18.03.2019
Vega