День гостинності та майстер-класи на кафедрі товарознавства, управління безпечністю та якістю КНТЕУ для майбутніх вступників

У рамках Консумерського фестивалю «Час діяти!» 14 березня 2019 року під керівництвом завідувача кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю професора Белінської С. О., викладачами Пасальським Б. К., Чикун Н. Ю. та активістами Наукового клубу «Start in Science» було проведено день гостинності та майстер-класи по виявленню фальсифікації газованих безалкогольних напоїв, фруктових соків та визначення вмісту нітратів в овочах для студентів коледжу ТЕК КНТЕУ, школярів 9 класу школи №202 з поглибленим вивченням природничо-математичних наук, а також випускників 11 класів з різних районів Київської області, які завітали до КНТЕУ.

Спілкування зі студентами та викладачами, майстер-класи у лабораторії додали вражень, викликали зацікавленість щодо вступу на навчання в КНТЕУ.

остання редакція 19.03.2019
Vega