Майстер-клас «Безпека туристичної подорожі» для учнів гімназії №176

У рамках проведення ХІ Консумерського фестивалю «Час діяти!» доцент кафедри туризму та рекреації 18 березня 2019 року Мазурець Р. Р. та студенти 3-го курсу спеціальності «Туризм» Лисяна Валерія, Дриганець Анна та Кожухар Катерина провели для учнів 10-11 класів суспільно-гуманітарної гімназії №176 майстер-клас на тему «Безпека туристичної подорожі».

Зокрема, було наголошено на пильності споживача під час вибору туроператора і турагента, подано перелік основних документів, які повинні бути наявні в туристичного підприємства, а також наголошено на ризиках під час самостійної організації подорожі.

Студенти також розповіли учням про університет, продемонстрували презентаційні матеріали та сторінки факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу КНТЕУ в соціальних мережах, запросили учнів на День відкритих дверей 6 квітня в КНТЕУ.

остання редакція 18.03.2019
Vega