Студенти КНТЕУ відвідали Верховну Раду України

18 березня 2019 року студенти КНТЕУ разом зі старшим викладачем кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Севастьяненко Оленою Володимирівною відвідали Верховну Раду України.

Студентам були продемонстровані кулуари, зона для брифінгу та сесійна зала Верховної Ради. Вражаючою та пізнавальною була екскурсія завдяки професіоналізму екскурсовода, що супроводжувала студентів. Особливо цікавим було побачити на власні очі те, що можемо спостерігати лише по телебаченню.

Протягом екскурсії студенти мали змогу отримати не лише безліч корисної інформації, ознайомитися зі значущими документами, дізнатися історію створення українського парламенту, а й оцінити неймовірний інтер'єр, унікальні і важливі для держави цінності, як-от: Конституція України, український прапор, картина "Державотворення".

17.03.2019
остання редакція 20.03.2019