Викладачі кафедри фізичної культури КНТЕУ на фітнес-конвенції “Nike Training Club Convention”

Викладачі кафедри фізичної культури КНТЕУ 16-17 березня 2019 року взяли участь у ювілейній фітнес-конвенції “Nike Training Club Convention”.

У заходах взяли участь старші викладачі кафедри, зокрема: Гайдай Світлана Іванівна, Дембіцька Олена Олександрівна, Янченко Ірина Миколаївна, Хапсаліс Гаяне Левонівна, Ковальова Анастасія Олександрівна.

Конвенція є одним із топових заходів фітнес-індустрії, у рамках якого виступило більше 20 іноземних спеціалістів та було проведено більше 100 майстер-класів.

Найвидатніші представники світу і України поділилися досвідом і продемонстрували останні тенденції в світі фітнесу з різноманітних напрямів: функціональний тренінг, степ, аеробіка, йога, пілатес, кросфіт, духовний розвиток, харчування і реабілітація.

Набутий викладачами досвід буде використано під час викладання дисципліни “Фізичне виховання”.

17.03.2019
остання редакція 20.03.2019