Основа економіки держави - малий і середній бізнес

Представники кафедри економіки та  фінансів КНТЕУ взяли участь у роботі круглого столу «Кредитування та інші форми підтримки малого і середнього бізнесу в Україні», який відбувся 19 березня 2019 року в Торгово-промисловій палаті України. Ініціатором та співорганізатором заходу виступив Комітет підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України.

Студенти 4 курсу 12 групи ФЕМП разом з доцентом кафедри Зубко Тетяною Леонідівною змогли взяти участь в обговоренні проблем у сфері кредитування, природи, характеру, наслідків, шляхів покращення умов, механізмів та процедур кредитування бізнесу.

Представники банківських установ презентували на засіданні свої фінансові можливості. Серед них – Андрій Дубас, керівник Асоціації українських банків, та Валерій Майборода, в.о. директора Українсько-німецького фонду, директор асоціації «Українське об’єднання лізингодавців» Марина Масіч, член правління громадської організації «Агентство з розвитку вексельного ринку» Тетяна Рудненко, представники українських банків.

Під час дискусії було обговорено цікаві та ґрунтовні доповіді про законодавчо-нормативну базу України, проблеми у сфері кредитування малого і середнього бізнесу та шляхи їх вирішення.

Щира подяка Биковцю В’ячеславу Михайловичу за надану студентам можливість поспілкуватися з практиками високого рівня.

остання редакція 20.03.2019
Vega