Студенти КНТЕУ – переможці Міжнародної студентської олімпіади з маркетингу

Команда «Be Nuts» Київського національного торговельно-економічного університету здобула впевнену перемогу на Міжнародній заочній студентській предметній олімпіаді зі спеціальності «Маркетинг»!

Олімпіада проводилася під егідою Казахстанської Асоціації Маркетингу в Turan University (м. Алмати).

У складі команди «Be Nuts» перемогу вибороли студенти 4-го курсу ФТМ КНТЕУ (спеціальність "Маркетинг"): Березюк Вячеслав, Вишняк Олександр, Гавриленко Ірина. Керівник – зав. кафедри маркетингу, проф. Є. В. Ромат.

Наша команда в стислі строки підготувала та надіслала на суд журі міжнародної олімпіади роботу "Чат-бот як інструмент вирішення проблем у маркетингу в соціальних мережах", яка була високо оцінена професіоналами маркетингу.

Слід окремо відзначити активну участь в організації роботи команди «Be Nuts» голови студентського самоврядування ФТМ КНТЕУ Данила Сідєльнікова.

Вітаємо наших студентів-маркетологів та бажаємо команді перемог і надалі!

остання редакція 25.03.2019