Засідання психологічного клубу «SAPGEN»: «Лайфхаки боротьби з життєвими негараздами»

Якщо з якихось причин вам не вдалося взяти участь у засіданні психологічного клубу «SAPGEN» Центру педагогічних та психологічних досліджень, що відбувся в середу 20 березня 2019 року з 15.00 до 17.00 у KNUTE HUB, то от вам загадка: уявіть, що перед вами будинок з високим парканом та зачиненими воротами, а вам конче необхідно потрапити до будинку. Як ви це зробите? Чи є у вас варіанти? А головне, як вони стосуються вирішення життєвих труднощів і негараздів у повсякденному житті? Цікаво дізнатися відповідь?

У клубі знову було гаряче: учасники пізнавали себе, робили відкриття, дискутували та отримували новий досвід! Малювали, фантазували та знаходили відповіді!

Якщо вас цікавить психологія, бажаєте дізнатися про себе, про інших та про стосунки – приходьте! Наступна зустріч клубу – вже у квітні! Слідкуйте за анонсами.

остання редакція 24.03.2019
Vega