Урочисте нагородження учасників «KNUTE Art Fest»

Вже третій рік поспіль в університеті проводиться конкурс художніх робіт «KNUTE Art Fest».

Урочисте нагородження переможців і учасників відбулося 21 березня 2019 року.

Ректор Анатолій Антонович Мазаракі побажав успіхів усім учасникам у творчому пошуку та нагородив студентів подяками й цінними подарунками.

Брати участь у конкурсі можуть роботи студентів університету в різних стилях та техніках.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 23 студенти та було надано 59 робіт, що майже втричі більше ніж торік.

Протягом першого тижня виставки в кожного охочого була можливість проголосувати за митця, роботи якого сподобались найбільше. Свій голос віддали понад 500 співробітників та студентів. Після підбиття підсумків було визначено 3 переможці:

• III місце - Поперечна Анастасія Ігорівна, студентка ІІ курсу 7 групи факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу;
  • II місце - Куляша Надія Юріївна, студентка IV курсу 5 групи факультету обліку, аудиту та інформаційних систем;
  • I місце - Румянцева Вікторія Володимирівна, студентка ІІ курсу 2 групи факультету фінансів та банківської справи.

остання редакція 22.03.2019