Майстер клас від Навчального центру школи порятунку життя в КНТЕУ

Чи існує план порятунку постраждалого?

Що ні в якому разі не можна робити, коли рятуєте життя іншому?

Страхи та міфи при наданні першої домедичної допомоги. І чи існує відповідальність за ваші добрі вчинки?

Про це ви дізнаєтеся в середу, 27 березня о 13:20, у аудиторії Б-205  на відкритій лекції від Дмитра Андрощука, лікаря-хірурга, тренера від EMSA California, викладача НМАПО ім.Шупика, директора “44 Навчального Центру”!

А уже через два тижні у тебе буде унікальна можливість попракрикуватись під час тренінгу!

Реєстрація на тренінг тут: https://goo.gl/b2rmej

Приходь! Це дійсно важливо.

Захід проводить Освітня асамблея спільно з 44 Навчальним Центром.

Маєш питання? Телефонуй: +380673177445

остання редакція 25.03.2019