logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

День гуртожитку № 1

Загальна інформація

Побутує прислів’я: «Хто не жив у гуртожитку – студентом не був!». Хтось згоден, а хтось навпаки. Тобто правда десь посередині, але гуртожиток для студента справді важливий. Навіть свята започатковують, як-от дні народження гуртожитків, які розпочалися 20 березня 2019 року в студмістечку КНТЕУ.

Першим, відповідно до ранжування, був № 1. Студенти активно брали участь у конкурсах, а переможці були відзначені призами. Панувала весела, тепла і дружня атмосфера, а мініатюри та вокальні номери створили святковий настрій.

На свято завітали запрошені гості: директор студентського містечка Последнік Ірина Михайлівна та її заступник Сиса Олена Володимирівна, заступники деканів з навчально-виховної роботи Комаха Володимир Олександрович, Сонько Юлія Анатоліївна, завідувач гуртожитку №3 Мандрик Олена Миколаївна та її колега Скіба Надія Василівна,  кастелянка гуртожитку Ярощук Любов Миколаївна та представники РСС університету.

Завдяки акторській майстерності мешканців вони мали змогу побачити один день із життя студента в гуртожитку. Хоча, здається, що б там цікавого – кожен день перед очима. Та головне – знайти родзинку, а студентам це вдалося.

                                                                                                                                                    О. В. Лавринович (ФЕМП 3-11)

21.03.2019
42265
444
остання редакція 27.03.2019
Vega