Cтудентська наукова конференція з іноземної мови "Розвиток сучасного глобалізованого суспільства: економічні, правові, лінгвістичні аспекти"

Кафедрою іноземної філології та перекладу 27 березня 2019 року в КНТЕУ було проведено вузівську студентську наукову конференцію з іноземної мови "Розвиток сучасного глобалізованого суспільства: економічні, правові, лінгвістичні аспекти".

Загалом долучитися до проведення конференції виявили бажання більше 60 студентів усіх спеціальностей університету.

Робота конференції відбувалася за кількома напрямами, а саме:

• глобалізаційні процеси в сучасному світі;
  • міждисциплінарні дослідження в освіті та науці;
  • ефективний міжкультурний дискурс: подолання мовних бар’єрів у контексті професійної діяльності.

Відкриття конференції відбулося зі вступного слова декана факультету торгівлі та маркетингу доктора технічних наук, професора Осики В.А., який привітав учасників та гостей наукового заходу. Також з привітальним словом англійською мовою звернулася до учасників конференції завідувач кафедри іноземної філології та перекладу доцент Латигіна А. Г.

Шановні представники оргкомітету запевнили, що учасники конференції стануть майбутніми творцями сучасної науки, власними руками створюватимуть могутність України та забезпечать її позитивний імідж у всьому світі.

Тема розвитку сучасного глобалізованого суспільства надзвичайно актуальна для молодих науковців, що спонукало до створення неформальної атмосфери спілкування, обміну думками та поглядами під час роботи тематичних секцій.

За результатами роботи конференції були визначені найкращі наукові дослідження.

Призові місця 1 секції:

• І — Трофимук Іван, ФМТП 2-20 (викладач Зощенко Л. А.);
  • ІІ — Кириленко Валерія, ФРГТБ 3-2 (викладач Богатирьова К. В.);
            Ніколаєнко Олександра, ФТМ 2-17 (викладач Розум А. П.);
  • ІІІ — Крумка Маргарита, ФМТП 2-6 (викладач Колот Л. А.);
             Попадін Владислав ФМТП 3-10 (викладач Гуща Г. В.).

2 секція:

• І — Гейко Максим, ФРГТБ 1-10 (викладач Михайлова Н. О.);
  • ІІ — Андрієшин Ірина, ФМТП 2-6 (викладач Колот Л. А.);
            Степаненко Михайло, ФМТП 1-1 (викладач Кушмар Л. В.);
  • ІІІ — Самойленко Анастасія, ФМТП 2-6 (викладач Колот Л. А.);
             Ковтун Тарас, ФМТП 1-12 (викладач Михайлова Н. О.).

3 секція:

• І — Мохнюк Вікторія, ФТМ 3-2 (викладач Сошко О. Г.);
  • ІІ — Мохнюк Марія, ФТМ 3-2 (викладач Сошко О. Г.);
           Марчук Ірина, Бурлака Марина, ФМТП 2-6 (викладач Колот Л. А.);
  • ІІІ — Головченко Катерина, Іваненко Вікторія, ФТМ 2-1 (викладач Дроздова Ю. В.);
             Назарова Дарія, ФМТП 3-6 (викладач Зощенко Л. А.).

4 секція:

• І — Гугайло Катерина, ФРГТБ 3-12 (викладач Галаган В. Я.);
  • ІІ — Левченко Ярослав, ФМТП 2-3 (викладач Строкань Н. А.);
  • ІІІ — Ріпенко Дар’я, ФРГТБ 3-5 (викладач Галаган В. Я.).

Дякуємо всім учасникам конференції та науковим керівникам!

Бажаємо нових творчих досягнень на науковій ниві!

остання редакція 28.03.2019
Vega