Директора Бурштинського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ А. Р. Козака нагороджено Грамотою Верховної Ради України

Директора Бурштинського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету Козака Андрія Романовича нагороджено Грамотою Верховної Ради України.

Почесну відзнаку вручено за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в галузі національної освіти і науки, плідну науково-педагогічну діяльність, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, сумлінну працю та високий професіоналізм.

Вітаємо Андрія Романовича та бажаємо міцного здоров’я і творчої наснаги!

остання редакція 29.03.2019