Дві перемоги на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність»

На базі Одеського національного політехнічного університету протягом 28-29 березня 2019 року відбувся Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність». Тут було представлено понад 130 дипломних робіт магістрів із 49 вищих навчальних закладів України.

Членами журі конкурсу стали авторитетні представники наукових шкіл із 16 закладів вищої освіти України.

Випускові кваліфікаційні роботи магістрів факультету торгівлі та маркетингу Київського національного торговельно-економічного університету журі оцінило високо. Як результат – маємо переможні місця:

• І місце – робота Яворського Назарія на тему «Організація товаропостачання мережі магазинів (за матеріалами ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет»), виконану під керівництвом д.е.н., ректора КНТЕУ професора Мазаракі Анатолія Антоновича;
  • І місце – робота Вовк Юлії на тему «Експертиза імпортної холодної зброї на ринку України», виконану під керівництвом д.т.н., професора, зав. кафедри товарознавства та митної справи Мережко Ніни Василівни.

Грамотою «За високий рівень наукової новизни» відзначено роботу «Оцінка конкурентоспроможності та організація імпорту томатного соку» Івченко Дар’ї (науковий керівник д.т.н.,  зав. кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю професор Белінська Світлана Омелянівна).

Вітаємо переможців та їх наукових керівників і бажаємо наукових і творчих досягнень надалі!

остання редакція 31.03.2019
Vega