Кафедра міжнародних економічних відносин продовжує славну традицію підготовки фахівців у сфері зовнішньоекономічної діяльності

Студенти 4 курсу ФМТП Власенко Анастасія Юріївна та Цанько Іван Володимирович отримали Диплом І ступеня за перемогу в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності".

Другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" у формі підсумкової науково-практичної конференції (захист робіт претендентами на перемогу) відбувся на базі Національного університету "Львівська політехніка" 28 березня 2019 року. Від університету була представлена наукова робота на тему "Прогнозування основних показників діяльності транснаціональних корпорацій на ринку України", науковий керівник – доц. Сєрова Л. П.

У роботі журі активну участь взяла завідувач кафедри міжнародних економічних відносин КНТЕУ проф. Мельник Тетяна Миколаївна.

Колектив кафедри міжнародних економічних відносин пишається своїми вихованцями та бажає успіхів у подальших наукових звершеннях!

остання редакція 31.03.2019
Vega