logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Студенти КНТЕУ - призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Туризм"

Загальна інформація

У Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця 29 березня 2019 року відбувся другий етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Туризм" у формі підсумкової науково-практичної конференції.

За результатами конкурсу Диплом ІІІ ступеня отримала студентка 3 курсу факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу КНТЕУ Кононенко Поліна Олегівна з науковою роботою на тему "Формування безбар’єрного простору в туроператорській діяльності" (науковий керівник – Кравцов Сергій Станіславович, к.держ.упр., доцент кафедри туризму та рекреації КНТЕУ).

У І етапі другого туру конкурсу взяло участь 106 студентських наукових робіт, виконаних представниками 58 вищих навчальних закладів з усіх регіонів України. Конкурсна комісія на підставі рецензій та відкритого обговорення ухвалила рішення щодо відзначення 27 кращих робіт, автори яких представили свої наукові доповіді та захистили роботи під час підсумкової науково-практичної конференції.

Вітаємо переможця та його наукового керівника, наукову школу КНТЕУ зі значним досягненням і бажаємо подальших творчих успіхів!!!

29.03.2019
42265
313
остання редакція 02.04.2019
Vega