Презентація програм підготовки офіцерів запасу

У КНТЕУ відбулася зустріч з начальником кафедри військової підготовки Військового інституту телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут, кандидатом технічних наук, доцентом Жуком Олександром Володимировичем.

Під час лекції студенти ознайомились з умовами прийому на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на 2019 рік.

Кафедра військової підготовки Військового інституту телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут оголошує набір громадян України для підготовки за програмою офіцерів запасу з 12 березня по 31 липня 2019 року.

Військову підготовку можуть проходити здобувачі вищої освіти (зокрема особи жіночої статі) незалежно від форми навчання у вищих навчальних закладах та громадяни України, які мають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, якщо їм на початок військової підготовки не виповнилося 40 років.

Навчання громадян України здійснюється методом “військового дня” без відриву від основного місця навчання, роботи протягом 2 років, після успішного проходження конкурсного відбору за 7 військово-обліковими спеціальностями:

• Організація захисту інформації та кібернетичної безпеки в інформаційно-комунікаційних системах (Державне замовлення);
  • Застосування змішаних з’єднань, військових частин і підрозділів (крім підрозділів і військових частин зв’язку та радіотехнічного забезпечення авіації);
  • Математичне та програмне забезпечення функціонування автоматизованих систем;
  • Технічне забезпечення функціонування автоматизованих систем управління;
  • Експлуатація та ремонт наземної апаратури радіозв’язку різної потужності;
  • Експлуатація та ремонт автомобільної техніки і гусеничних тягачів;
  • Соціальна психологія.

Вартість навчання: 5 300 грн/семестр (2 роки навчання - 21 200 грн).

Увага! Надається можливість пройти військову підготовку безкоштовно за кошти державного бюджету (державне замовлення).

Після закінчення навчання присвоюється військове звання – „молодший лейтенант запасу” Збройних Сил України.

Телефонуй: 067-969-29-32, 063-999-18-10, 067-490-71-13;
093-520-29-41, 044-256-22-59, 044-256-23-94.