logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

BAS Документообіг: лекція-презентація фахівців ЦСН «Проком»

Загальна інформація

ЦСН «Проком» - один з найбільших центрів сертифікованого навчання з питань роботи з програмними продуктами «BAS» (Business Automation Software) в Україні. ЦСН «Проком» постійно бере участь у реальних проектах упровадження, що робить його викладачів досвідченими фахівцями-практиками

1 квітня 2019 року в КНТЕУ відбулася лекція-презентація «BAS Документообіг: можливості, задачі, організація роботи». Доповідачами, керівником ЦСН «Проком», кандидатом фізико-математичних наук Іриною Аркадієвною Столярчук та викладачем центру Дмитром Олекійовичем Бречком були представлені функціональні можливості комплексної системи електронного документообігу «BAS Документообіг КОРП». Цей програмний продукт вирішує широкий спектр задач автоматизації обліку документів, взаємодії співробітників, контролю та аналізу виконавчої дисципліни відповідно до основних постанов і законів, які регулюють ведення діловодства та документообігу в Україні.

Присутні на лекції студенти факультетів обліку, аудиту та інформаційних систем, а також економіки, менеджменту та психології, викладачі кафедри програмної інженерії та кібербезпеки доцент Рассамакін В. Я., асистент Гнатченко Д. Д. подякували лекторам за цікаву і змістовну інформацію, яка поповнить знання студентів у рамках вивчення дисципліни «Електронний документообіг», буде корисною в їх подальшій професійній діяльності.

01.04.2019
42265
278
остання редакція 08.04.2019
Vega