logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Лекція «Знати кожному! Категорії іграшок, які можуть завдати шкоди здоров'ю дітей»

Загальна інформація

У рамках вивчення дисципліни «Безпечність товарів» 2 квітня 2019 року відбулась відкрита лекція «Знати кожному! Категорії іграшок, які можуть завдати шкоди здоров'ю дітей» виконавчого директора громадської спілки «Українська асоціація індустрії іграшок» Іваненко Наталії. Лекція проходила для студентів 2 курсу спеціалізації «Товарознавство та комерційна логістика».

Під час лекції студенти дізнались про небезпечні чинники дитячих іграшок, які можуть завдати травм, погіршити здоров’я і, за умови недогляду батьків, навіть призвести до смертельних випадків.

Наталія розповіла про проблеми ринку, низьку обізнаність споживачів, велику кількість підробок, неякісних та небезпечних іграшок на ринку та майже відсутній державний контроль з боку Держпродспоживслужби.

Однак головні інструменти для вибору безпечних та якісних товарів залишаються в руках споживача – це маркування, сертифікат відповідності та декларація виробника.

Лекція перетворилась у справжній майстер-клас, коли Наталія Іваненко почала розказувати про небезпеки, що приховували в собі, на перший погляд досить привабливі іграшки. Студенти ставили питання та безумовно були вражені отриманою інформацією.

Щиро вдячні ГС «Українська асоціація індустрії іграшок» та Іваненко Наталії зокрема за корисну, цікаву і безумовно важливу інформацію.

Для тих, хто не зміг побувати на лекції, інформацію можна знайти за посиланням https://youtu.be/JFFWMQjiljU. Це варто переглянути!

02.04.2019
42265
252
остання редакція 08.04.2019
Vega