logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Студентка КНТЕУ - призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка та економічна політика»

Загальна інформація


У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка 2-3 квітня 2019 року відбулася науково-практична конференція - заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка та економічна політика», на який було подано 89 наукових робіт із 56 ЗВО України.

Робота Ніколаєць Олександри Юріївни, студентки 2 курсу 17 групи ФМТП КНТЕУ, викликала неабиякий інтерес у членів галузевої комісії і її захист показав не тільки високий науковий рівень поданої роботи, але й вміння її автора фахово й аргументовано відстоювати свою наукову позицію.

За підсумками ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка та економічна політика» Ніколаєць О. Ю. була нагороджена дипломом ІІ ступеня, а її науковий керівник Уманців Ю. М.,  професор кафедри економічної теорії та конкурентної політики, подякою за високий рівень у керуванні студентською науковою роботою.

Викладачі кафедри економічної теорії та конкурентної політики КНТЕУ пишаються своєю вихованкою і щиро вітають Ніколаєць Олександру Юріївну та її наукового керівника Уманціва Юрія Миколайовича з блискучим результатом та бажають їм творчої наснаги й подальших наукових звершень!

03.04.2019
42265
351
остання редакція 08.04.2019
Vega