"KNUTE Dota 2 League Season 2": визначені переможці

Кіберспорт швидко розвивається в різних країнах світу, особливо серед молоді. Гравці готуються до змагань і тренуються так інтенсивно, що це можна порівняти з підготовкою атлетів у традиційних видах спорту.

Міжнародним олімпійським комітетом (МОК) обговорюються умови для визнання комп’ютерних ігор спортом, сумісність кіберспорту з олімпійським рухом.

В Україні створена для популяризації і розвитку комп'ютерного спорту всеукраїнська громадська організація Федерація кіберспорту України  декларує своїми цілями створення в Україні якісної інфраструктури масового кіберспорту, регіональних та всеукраїнських ліг, зокрема студентських на постійній основі, проведення регулярних кіберспортивних турнірів, пропаганду здорового способу життя та правильного підходу до тренувального процесу в рамках занять комп'ютерним спортом серед молоді.

КНТЕУ став одним із фундаторів розвитку кіберспорту серед студентської молоді.

Протягом 1-5 квітня 2019 року в Київському національному торговельно-економічному університеті на базі "KNUTE HUB" відбувся завершальний етап ІІ турніру університету з кіберспорту "KNUTE Dota 2 League Season 2". Безпосередніми ініціаторами та організаторами турніру є студенти кафедри програмної інженерії та кібербезпеки. Відбіркові ігри проводилися в онлайн-режимі, де було обрано 8 найсильніших команд (із 18).

Починаючи із чвертьфінальних ігор, здійснювалася онлайн-трансляція, що супроводжувалася роботою коментатора та зібрала близько тисячі переглядів як студентів, так і майбутніх абітурієнтів.

За результатами фінальних ігор призові місця вибороли:

• 1 місце – команда "YarikSoloWin" у складі:

Каткова Нiкiти, студента КНТЕУ (ФОАІС)
Петришина Глiба, студента КНТЕУ (ФОАІС)
Литвинчука Сергiя, студента КНТЕУ (ФФБС)
Лазарева Андрiя, студента Одеської нацiональної академiї зв'язку ім. О.С. Попова
Надточiя Данила, школяр

• 2 місце – команда "VALHALLA" у складі:

Романова Олексія, студента КПІ ім. Ігоря Сікорського
Війтенка Артема, студента КПІ ім. Ігоря Сікорського
Тихоненка  Михайла, студента КПІ ім. Ігоря Сікорського
Симоненка Володимира, студента КНТЕУ (ФМТП)
Ануфрієва Дмитра, студента КНТЕУ (ФФБС)

• 3 місце – команда "SEIRIN" у складі:

Сокура Андрія, студента КНТЕУ (ФРГТБ)
Безносюка Валентина, студента КНТЕУ (ФМТП)
Тригуба Антона, студента КНТЕУ (ФТМ)
Хмельовського Станіслава, студента КНТЕУ (ФТМ)
Попадька Кирила

Учасників та організаторів турніру тепло привітали ректор КНТЕУ, член виконкому студентської спортивної спілки України, професор Мазаракі Анатолій Антонович та заступник начальника Департаменту кіберполіції Національної поліції України, начальник управління протидії злочинам у сфері інформаційної безпеки, кандидат політичних наук, доцент кафедри програмної інженерії та кібербезпеки Чубаєвський Віталій Іванович.

Ректор Мазаракі А.А. нагородив переможців подяками та цінними подарунками.

Переможці отримали нагороди:

за 1 місце – п’ять клавіатур HyperX Alloy Core RGB та кубок Aegis of the Immortal;

за 2 місце - п’ять ігрових мишок HyperX Pulsefire Surge;

за 3 місце - п’ять ігрових поверхонь HyperX Fury S Pro L.

Подяки також отримали активні учасники в організації та проведенні турніру – студенти КНТЕУ:

• Коломієць Іван (ФОАІС, 4 курс, 7 група),
  • Ткешелашвілі Давід (ФОАІС, 4 курс, 7 група),
  • Пономаренко Ярослав (ФОАІС, 4 курс, 7 група),
  • Журбенко Максим (ФОАІС, 4 курс, 10 група),
  • Марченко Євген (ФОАІС, 2 курс, 7 група),
  • Кучерук Владислав (ФОАІС, 1 курс, 6 група),
  • Лучко Максим (ФОАІС, 3 курс, 6 група),
  • Назарчук Назар (ФОАІС, 1 курс, 6 група),
  • Панфілов Данило (ФТМ, 1 курс, 21 група).

остання редакція 10.04.2019
Vega