Дитячий майстер-клас із приготування піци «CHILDREN CHEF» від «Rest.Art.Kitchen»

У новому просторі КНТЕУ «Rest.Art.Kitchen» 7 квітня 2019 року відбувся дитячий майстер-клас із приготування піци «CHILDREN CHEF».

Шеф-кухар Дем’ян Дмитро розкрив секрети італійського рецепту, вчив правильним технікам приготування тіста-основи для наповнення різними начинками за бажанням учасників, як правильно обрати начинку та які інгредієнти додати до страви, щоб її вподобали навіть італійці. Дітки залюбки розкатували тісто та робили піцу за власним бажанням. Також пан Максим поділився з учасниками цікавим фактом, наприклад, ви знали, що в Україні за одну хвилину з‘їдається більше 380 скибочок піци?

Дітлахи були в захваті від майстер-класу та вже чекають на наступні смачні та пізнавальні заходи.

Юні учасники смакували свої витвори та оцінили свої вміння, було смачно і цікаво.

Готувати легко з "Rest.Art.Kitchen"!  До наступних зустрічей!

07.04.2019
остання редакція 10.04.2019